Новинка

Окуляри для корекції зору унісекс плюси
2 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: D37615 c3
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна модель окулярів у пластмасовій оправі D37615 c3
57-16-145
В наявності діоптрії:
-10,5 -11,0 -11,5 -12,0 -13,0 -13,5 -14,0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Мінеральні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Індекс заломлення | 1,67 |
| Мінімальна оптична сила | -10.5 дптр |
| Максимальна оптична сила | -14 дптр |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Кріплення | Втулкове |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана оправа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴





