
Сонцезахисні окуляри поляризаційні чоловічі
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: P5825 c4
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поляризаційні сонцезахисні окуляри P5825 c4 не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міст | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






