
Окуляри для корекції зору тонована мінуси і плюси від +-0,75 до +-10.0
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21186S-C1
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для корекції зору з тонованною лінзою Verse 21186 C1
В наявності діоптрії:
+3,00 +4,00
+4,5 +5,0 +5,5
-0,75 -1,25 -2,0 -2,25
-5,5 -6.0
-9,0 -9,5 -10,0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Тип окулярних лінз | Монофокальні |
| Тип лінз за оптичною дією | Стигматичні |
| Колір лінз | Тоновані |
| Кріплення | Лесочное |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 34 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









