
Окуляри для корекції зору лінза полімерна мінус від -11 до -15
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37807 с1
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для корекції зору (37807 с1)
В наявності
-11,0 -13,0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dacchi |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Індекс заломлення | 1,56 |
| Мінімальна оптична сила | -11 дптр |
| Максимальна оптична сила | -16 дптр |
| Дизайн лінз | Лентикулярні |
| Тип лінз за оптичною дією | Стигматичні |
| Положення головного фокуса | Негативні |
| Колір лінз | Безбарвні лінзи |
| Кріплення | Втулкове |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 41 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴








