
Жіночі модні сонцезахисні окуляри Cardeo
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2952
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поляризаційні сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardeo |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Метелик |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 142 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

