
Якісні модні чоловічі сонцезахисні окуляри поляризаційні
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1921 C1
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поляризаційні сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matlrxs |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міст | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





