
Стильні окуляри від сонця жіночі сонцезахисні Seefair 5A016 C1
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5A016 C1
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри
Сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози/Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 136 мм |
| Міст | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









