
Поляризаційні сонцезахисні окуляри Jackfalali aviator (9111 с4)
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9111 с4
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поляризаційні сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴









