
Сонцезахисні окуляри поляризаційні чоловічі Matrixx P9843 c3
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: P9843 c3
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поляризаційні сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Довжина завушника | 133 мм |
| Міст | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴









