
Жіночі сонцезахисні окуляри Cardeo polarized (P2931 c2)
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: P2931 c2
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри
Поляризаційні сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardeo |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Метелик |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана оправа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴









