
Сонцезахисні окуляри жіночі поляризаційні (P205 c4)
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: P205 c4
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polarized |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Бежевий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міст | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴









