
Жіночі сонцезахисні окуляри Aedoll 9363 с1
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9363 с1
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aedoll |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Колір лінз | Фіолетовий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Висота лінзи | 59 мм |
| Загальна ширина | 136 мм |
| Довжина завушника | 128 мм |
| Міст | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴









