
Окуляри для водіів Антифари-Хамелеон фотохромне скло
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9554 c4
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри антифари Messori 9554 c4 покращують видимість у сутінки, туман, дощ та сніг.
Окуляри для водіїв Messori зменшують засліплення від світла зустрічних фар. Знижують стомлюваність та сонливість.
Використано сучасні технології виробництва, якісні лінзи для захисту очей.
Встановлена фотохромна лінза скло без діоптрій!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мессори |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір | Золотистий |
| Фотохромні | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








