
Cонцезахисні поляризаційні окуляри
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: S132 C6
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри (S132 C6)
Сонцезахисні окуляри не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polarized |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Висота лінзи | 52 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






