Новинка

Фотохромні жіночі окуляри для корекції зору (хамелеон) плюси і мінуси
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25711 С1
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готові жіночі окуляри Favori 25711 C1 для читання або постійного носіння з фотохромною полімерною лінзою, завдяки чому окуляри стали ще легші та зручніші
додаткова опція- захист від шкідливої дії гаджетів
В наявності діоптрії:
+0,75 +1,0 +1,25 +1,5 +1,75 +2,0 +2,5 +2,75 +3,0 +3,25 +3,5 +4,0
-0,75 -1,0 -1,25 -1,5 -1,75 -2,0 -2,5 -3,0 -3,5 -4,0
Ширина окуляра -54
Ширина переносиці -16
Довжина завушника -143
Висота оправи -47
Ширина оправи -138
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Favori |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Метелик |
| Колір | Чорний |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Колір лінз | Фотохромні лінзи |
| Кріплення | Втулкове |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана оправа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴







