
Сонцезахисні окуляри поляризаційні з фотохромною лінзою (хамелеони)
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: P10960 №5
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри поляризаційні з фотохромною лінзою (хамелеони) P10960 №5
- Cтандарт UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- Поляризаційні лінзи (в народі їх часто називають "антибліковими окулярами", але це некоректно, бо антиблік і поляризація це зовсім різні технології). Поляризаційні лінзи частково відфільтровують сліпучі відблиски від горизонтальних поверхонь. Ця функція особливо корисна в окулярах для водіїв, а також в окулярах для рибалки, адже картинка стає більш чіткою і приємною.
- Фотохромні лінзи (в народі такі називають "окуляри хамелеони"). Лінзи цих окулярів плавно затемнюються на вулиці. Максимальний ступінь їх затемнення і швидкість цього процесу залежать від інтенсивності впливу на них ультрафіолетового випромінювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polarized |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози/Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Прозорий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Висота лінзи | 53 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 147 мм |
| Міст | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана оправа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴







