-14%

Комп'ютерні окуляри Хамелеони
700 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: X001 C4
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри X001 C4 для роботи за комп'ютером
Це сучасна модель 2 в 1 – з фотохромними лінзами ефективним захистом від синього світла. Їх можна використовувати і як ефективний захист від сонця, і як захист від випромінювання моніторів під час роботи за комп'ютером, щоб не допустити втоми та перенапруги очей, як наслідок зниження гостроти зору.
Комп'ютерні окуляри знижують навантаження на очі і перешкоджають появі втоми. А завдяки захисту від ультрафіолету та інфрачервоних випромінювань від телевізора, комп'ютера, планшета, телефону, ви завжди почуватиметеся відпочилим та розслабленим.
Підкресліть свої сильні сторони і позбавтеся болю в очах! Дозвольте собі жити і працювати на повну завдяки стильному аксесуару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Форма | Інша |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Фотохромні лінзи |
| Кріплення | Гвинтове |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Міст | 22 мм |
| Довжина завушника | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








