-8%

Сонцезахисні окуляри
600 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: S108 C6
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри S108 C6 в стильній комбінованій оправі, максимальний захист від ультрафіолету
Одна з найцікавіших та найактуальніших моделей
Ви вибираєте комфорт, якість та бездоганний стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози/Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Сріблястий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 151 мм |
| Міст | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴






