-14%

Сонцезахисні окуляри скло чоловічі Boguang
350 ₴
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1225
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cонцезахисні окуляри Boguang 1225 не тільки захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів, а й гасять відблиски, відбиті від різних поверхонь.
Для цього в лінзу вставлена спеціальна плівка, що не пропускає відбите від горизонтальних поверхонь світло.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш повний захист очей від ультрафіолету, покращують якість зору, знімають напругу, збільшують чіткість, яскравість та контрастність зображень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boguang |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴






