
Медична оправа Nikitana
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: NK8331 c6
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Медична надійна легенька оправа Nikitana NK8331 c6
Розмір загальний:
ширина лінзи -54
висота-35
загальна ширина -138
переносиця-17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Кріплення | Втулкове |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴





