
Жіночі окуляри для корекції зору з тонованою лінзою плюси і мінуси
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: XF6636
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коригуючі окуляри (XF6636) з полімерної лінзою
З тонованою лінзою в наявності діоптрії :
+1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5 +4.0
-1.0 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0 -3.5 -4.0
-4.5 -5.0 -5.5 -6.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Пластик |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Метелик |
| Колір | Червоний |
| Колір лінз | Тоновані |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Міст | 17 мм |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міжзінична відстань (PD) | 62-64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴






