
Оправа металева медична Paolo Rossi titan
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 732 С2
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Медична надійна легенька оправа Pfolo Rossi titan 732 С2
Розмір загальний:
ширина лінзи -55
висота-44
загальна ширина -145
переносиця-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paolo Rossi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Титан |
| Форма | Авіатор |
| Колір | Сірий |
| Кріплення | Гвинтове |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






