
Оправа металева медична Mien
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8793A
+380 (68) 533-46-65
- +380 (93) 824-39-44
- +380 (50) 673-77-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Медична надійна легенька оправа Mien 8793A
Розмір загальний:
ширина лінзи -54
висота-38
загальна ширина -140
переносиця-18
завушник на флексі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mien |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Кріплення | Лесочное |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴






